הסיפור האישי שלי

 

 

נשואה באושר ליוליק, הפועל למען איכות הסביבה במסגרת עבודתו כמפקח בתחנה למניעת זיהום ים.

אמא גאה ל- אלעד עדי ושי.

 

את דרכי במלונאות התחלתי בשנת 1986 לאחר לימודי תעשייה וניהול, עם השנים למדתי תואר במלונאות, לימודי משאבי אנוש, אימון אישי, ייעוץ ארגוני, הנחיית קבוצות, קורסים ניהוליים שונים ומגוונים ובתוכם לימודי קיץ באוניברסיטת קורנל בארצות הברית, מה שתרם לי להתפתח בתפקידי וכמובן ייצר לי גיוון ועניין.  

 

במהלך השנים במקביל לעבודה המאתגרת כסמנכ"לית משאבי אנוש, המשלבת בתוכה תחומי עניין רבים ומגוונים, הגשמנו בן זוגי ואני חלום משותף שאותו תכננו במשך כ-15 שנים, החלום היה לבנות (לא לקנות) בית קיץ באחד מאיי יוון, בדרך להגשמת החלום היו לנו כמובן התמודדויות מאתגרות מאוד שיכלו בהחלט להשפיע עלינו ולמנוע מאיתנו את הגשמת החלום, אך אנו לא ויתרנו ... הגיע רגע השלמת הבנייה. כשהגענו בפעם הראשונה לבית שלנו באי הקסום – עדיין היינו כחולמים, לא האמנו שאכן הגשמנו את החלום ... ואז,  מתוך תחושת סיפוק אדירה וכן מתוך ערך חשוב בעיני החלטתי "לעשות שיתוף" כמו בשפת הפייסבוק ... ולאפשר גם לעובדים לחוות חווית הגשמת חלומות.

 

החלטתי על הפקת מיזם מיוחד בקנה מידה רשתי בישרוטל, הנקרא "הגשמת חלומות לעובדים", שהפך להיות חלק מתרבות ארגונית והוטמע לכדי נוהל עבודה.

 

אחרי 29 שנים של השתייכות להנהלה הבכירה בחברת ישרוטל, בתום תהליך שינוי אישי שעברתי,  הבנתי שהייעוד שלי הוא :

 

 לייעץ ולהעניק השראה לארגונים ולפרטיים, להגשים  חזון, חלום, מטרה או יעד שהציבו לעצמם.

 

לצאת מתוך אזור נוחות, מתוך מערכת מסודרת, מצוינת, וותק משמעותי, כשאני מוערכת ונמצאת בתפקיד בכיר,  הייתה החלטה שנחשבה בעיני רבים  (לפחות מהתגובות שקיבלתי) כאומץ ...

 

אני מגשימה חלום נוסף שלי, להיות ה- "אני המדוייק יותר של עצמי" –

 

כיועצת ארגונית –ומאמנת.

 

אני מכירה היטב את ההתמודדויות של מנהלים מכל הדרגים, אשמח לעמוד לשירותכם עם מגוון הנושאים המוצגים באתר ובדגש על מומחיות בתחום משאבי אנוש, ייעוץ בפתיחת בתי מלון (ניסיון מוכח) ובמלונאות.

 

אני אוהבת את המפגש האישי, הבלתי – אמצעי עם אנשים שמוכנים לקחת אחריות על חייהם ולבצע צעדים לשינוי חיובי- גדול כקטן.

 

אני אוהבת להקשיב ולראות איך ההקשבה שלי גורמת לאדם שממולי, להרגיש ולקבל תובנות על עצמו.

 

אני אוהבת להיות שותפה לתהליכים ולמצבים שבהם אדם מגלה דברים חדשים על עצמו או מקבל זווית ראייה שונה, כאילו הוא גילה את עצמו מחדש ונולד לתוך מציאות פנימית חדשה, גדולה יותר ומתחבר ל- "אני היותר גדול של עצמי".

 

"כל אדם הוא עולם ומלואו", כך אמרו חז"ל. אני אוהבת להתחבר לפנימיות ולאותנטיות של כל אדם, כל זאת מתוך רצון להעניק לאנשים ערך לחיות באושר, בשמחה ובמיצוי עצמי .

 

בחיים אני מקיימת את האמירה שלי המתנוססת על מדבקה בחלון האחורי של הרכב:

" בדרך להגשים את החלום הבא..."

 

ליצירת קשר