על הסדנה ביוון:

 

 אז קודם בואו נכיר קצת את האי הקסום ביוון, להלן כתבה מעיתון " לאשה", תקליקו כאן תתרשמו ותהנו... 

 

 משובים על הסדנה האחרונה קייץ 2017:

 

סדנת "מסע אישי לחוש השישי" היתה עבורי אחת המתנות הגדולות ביותר שהענקתי לעצמי בשנים האחרונות.

איילה שוימר מנחת הסדנה, כובשת באישיותה המכילה והתומכת, ידעה לאורך כל ארבעת ימי הסדנה ללכת בין הטיפות, למנן נכון את כל חלקי הסדנה, לומר את הדבר הנכון, בזמן הנכון, כדי להעצים משתתפת זו או אחרת. בעיניי זו מיומנות אדירה ומאוד חיונית להצלחת הסדנה ולהצלחה בכלל.

איילה בסבלנות אין קץ הקשיבה לכל בעיה אם התעוררה, לכל התלבטות אם עלתה ותמיד, תמיד בנינוחות מרשימה, ביעילות מלווה בשקט נפשי ואיזון, מצאה פתרון יצירתי. אחרי הכל ללוות קבוצה של נשים זו משימה מאתגרת ולא תמיד קלה .

ימי הסדנא הכילו פעילויות משולבות עבודה עצמית והנאה במקום קסום עם נוף עוצר נשימה ואנשים מדהימים. הפשטות והאותנטיות של המקום כבשו אותי בסערה ומצאתי עצמי מתאהבת אט אט בקצב של המקום, ביופי, באנשים, במוזיקה, באוכל ואפילו בשפה.

ואם כבר מדברים על אוכל, זו היתה חוויה קולינרית בלתי נגמרת ! הפשטות, הטעמים המופלאים, הטריות והנקיון שלטו בכל המסעדות בהן ביקרנו. פשוט תענוג צרוף.

מעבר לתכנים של הסדנה, איילה בחינניות מדהימה לא הפסיקה להפתיע אותנו.

אישית, אני יכולה לומר בשמחה גדולה ולב מלא אהבה, שהסדנה של איילה שוימר ביוון, ציידה אותי בכלים מעשיים לדרך, שינתה את דרך החשיבה שלי על דברים מסויימים, פרקה אותי מעומסים ריגשיים והיא עדיין מהדהדת את ההשפעות שלה ומורידה לי אסימונים בכל יום שעובר.

אני ממליצה בחום לכל אישה לעצור את שיגרת היום יום הסוחפת ולהעניק לעצמה את הסדנה של איילה ביוון.

אין בליבי צל של ספק שאני אחזור לEvia יוון לסדנה נוספת מרתקת, מהנה וחשובה מאין כמותה.

 

אילנה פרץ .

 

==============  

יולי 2017 Evia-יון

 

אכן, הייתה חופשה נדירה.שכרנו רכב ונהגנו בכבישי יון. עברנו אל מעבורת ו עשינו דרך מרתקת לאי קסום. החיים שם עצרו מלכת במקום הכי טוב שאפשר. בחמישה ימים מלאי פעילות נהנינו מחוויה קולינרית משובחת, ביקור ביקב, סדנאות עומק של גילוי עצמי, ריקוד, הנאה וצחוק, סדנת בישול, טיפולים לגוף ולנפש, מלון על שפת הים ובכלל הכל מכל טוב בחופשה אחת.

איילה ויוליק הנהדרים, הימים שבילינו איתכם בEvia הגיעו לרמות של חופשה בלתי נשכחת בזכות  תמיכה  והובלה מקצועית שלכם בכל התחומים. החל בחלקים הטכניים שתוכננו ובוצעו לפרטים עם אכפתיות עצומה ועד הובלת סדנאות בתמיכה, ברגישות ובמקצועיות במסע לאיתור החזון של כל אחת. כולנו פה אחד הצהרנו בהתלהבות שנפגש בשנה הבאה.

באהבה רבה,

מדלנה

==============

לאיילה 

כל זה לא היה קורה אלמלא היוזמה 

הברוכה שלך 

בדיוק בזמן שהייתי צריכה 

הגיעה חוויה של סדנה קסומה ביוון 

סדנה שכללה  תרגולים  המטהרים את הגוף והנפש.

 מדיטציה ,ריברסינג,ותרגילי נשימה,טבילה  מטהרת במים, הר הזעקה ,וחווית  השקט, באמצעותם ניקיתי וטיהרתי את המחשבה ואת המשקעים שהצטברו  בגוף ובנפש. חשתי ונגעתי בשקט המרפא, התאהבתי בתחושה של האטת הקצב, לחיות פשוט, להקשיב לפעימות הלב ולחוות הנוף,

סדנת האוכל, הריחות והטעמים, הארוחות המעולות  .

כל אלו תמכו בתהליך  ואיפשרו זמן התבוננות וקשב.

הריטריט אפשר לי שחרור ומנוחה,  והארה  -ליופיה הפשוט של המציאות 

אותה התקשתי לראות במרתון החיים 

בזכות אותה הארה חזרתי  הבייתה 

והודתי לה׳ יתברך על מה שיש לי

קיבלתי פרופורציות לבעיות איתם התמודדתי,והכי חשוב למדתי נקודות מבט נוספות, קיבלתי כמה זוגות של משקפיים  מחברותיי, בהם אני משתמשת כאשר אני מתמודדת עם הקשיים בהם אני פוגשת. 

והכי חשוב שעשיתי זאת עם חברות ילדות שאני כל כך שמחה שהקשר עימם חודש והתחזק בעקבות החוויה .

 

לאיילה, תודה שאפשרת לזה לקרות .